Poznaj mnie

… a teraz o mnie. Jestem MONA. Mone wymyślił mój kochany tata, mówił tak na mnie od dzieciństwa. Więc gdy ktoś powie „Mona” czuję ogromny sentyment i cieszę się, bo czuje się JAK W DOMU. Lubię  ludzi, przy których czuję się jak z najlepszymi przyjaciółmi, a fotografowanie jest tylko przy okazji. Jestem pozytywną osobą z niekończącymi się pokładami uśmiechu-myślę, że jest on w stanie załagodzić każdy stresujący moment. Kocham dobrą kawę i makaroniki. Takie małe radości w ciągu dnia każdemu są potrzebne :)
Myślę, że szybko zapomnicie o tym, że jestem obok i robię zdjęcia, chce, abyście poczuli się przy mnie, jak przy dobrej kumpeli, bo jakżeby inaczej uchwycić emocji pełne ciepła i radości :)
To czego jestem pewna- fotografia odmienia ludzi, pozwala spojrzeć na siebie tak, jak powinniśmy się widzieć, staram się pokazać jak piękni jesteśmy, a fotografią ukazać też wnętrze drugiej osoby. Nie ma dla mnie kilometrów, których nie byłabym w stanie dla Was pokonać, jeżeli macie takie samo poczucie estetyki i tak samo kochacie zdjęcia, musimy się poznać! ♥ Zapraszam do mojej bajki!

54